Jaroslav Grus - U Divoké Orlice

Olej na kartonu, 45x60 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rám, sklo.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

27086. U Divoké Orlice
Dražba ukončena:30.01.2019 19:47:26
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:27 000 Kč