Jaroslav Grus - Stromy u rybníka

Litografie kolorovaná, 25x39 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Paspartováno, zaskleno.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

69547. Stromy u rybníka
Dražba ukončena:08.12.2021 22:33:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč