Jaroslav Grus - Most přes řeku

Olej na kartonu, 45x60 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

59942. Most přes řeku
Dražba ukončena:26.05.2021 22:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč