Jaroslav Grus - Léto u vody

Kombinovaná technika, 30x42 cm, signováno vlevo dole J. Grus, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

10049. Léto u vody
Dražba ukončena:27.04.2017 18:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč