Jaroslav Grus - Kunětická hora

Litografie, 28x43 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Grus. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

22121. Kunětická hora
Dražba ukončena:20.09.2018 20:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč