Jaroslav Grus - Krajina

Akvarel, 19x30 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 32 cm

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

153562. Krajina
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč