Jaroslav Grus - Kavárna

Olej na plátně, 71x100 cm, signováno vpravo dole J. Grus, rám.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

12392. Kavárna
Dražba ukončena:20.09.2017 21:14:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč