Jaroslav Grus

67503. Chalupa

popis: Kombinovaná technika na papíře, 18x13 cm. Signováno vlevo dole J. Grus 69. Rámováno.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč