Jaroslav Grus - Mořské pobřeží

Akvarel, 20x26 cm, signováno vpravo dole J. Grus 1925, rám, zaskleno.

1891, Pardubice - 1983, Praha

2041. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:26.03.2015 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč