Jaroslav Grus - Cyklista

Litografie, 31x40 cm, signováno vpravo dole Grus, rám, pasparta, zaskleno.

1891, Pardubice - 1983, Praha

4893. Cyklista
Dražba ukončena:26.05.2016 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.05.2016 21:24:55 1615
500 Kč 11.05.2016 0:10:21 1277