Jaroslav Grus - Chalupa nad rybníkem

Kolorovaná kresba, 30x48 cm, signováno vpravo dole J. Grus, datováno vlevo dole 78, pasparta, zaskleno.

1891, Pardubice - 1983, Praha

Pozn.: Papíř přeložený.

2662. Chalupa nad rybníkem
Dražba ukončena:30.09.2015 19:23:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč