Jaroslav Frohlich - První poprašek

Detail položky

Detail položky

Sepiová kresba, 13x40 cm. Signováno vpravo dole Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 57 cm

 

o autorovi: 1925 – 2001
Malíř. Byl přijat na Uměleckoprůmyslovou školu v Brně, z finančních důvodů musel však nastoupit do učení. Celý život se ale zabýval výtvarným uměním, dlouhá léta vedl Výtvarné studio v Hradci Králové, kde vychoval řadu mladých výtvarníků. Ve své tvorbě maloval především krajinu.

vydraženo
108680. První poprašek
Dražba ukončena:07.01.2024 20:38:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
600 Kč 07.01.2024 20:35:12 10062
500 Kč 28.12.2023 22:41:32 13601