Pastel, 26x69 cm. Signováno vpravo dole Jar. Frohlich 93. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1925 – 2001
Malíř. Byl přijat na Uměleckoprůmyslovou školu v Brně, z finančních důvodů musel však nastoupit do učení. Celý život se ale zabýval výtvarným uměním, dlouhá léta vedl Výtvarné studio v Hradci Králové, kde vychoval řadu mladých výtvarníků. Ve své tvorbě maloval především krajinu.