Jaroslav Dvořáček

50325. Koně

popis: Lept, 13x15 cm. Signováno vpravo dole J. Dvořáček 58. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1908-1980
Narodil se v Sasíně u Boskovic. Studoval na pražské AVU u prof. Loukoty a Nechleby. Působil jako profesor na Škole uměleckých řemesel. Ve své tvorbě se věnoval olejomalbě a tempeře, ale také grafice. Motivy čerpal často na Českomoravské Vysočině.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

dražba ukončena: 14.10.2020 21:40:08

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 14.10.2020 21:35:08 5689