Olej na kartonu, 41x34 cm. Signováno vpravo dole Jar. Dostál. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 55 cm
o autorovi: 1891- 1960
Malíř. Žil v Týništi n. Orlicí, kde působil jako učitel a ředitel ZŠ. Tam také soukromě vystavoval. Ve výtvarné práci byl samouk, začínal kopiemi mistrovských děl, později se zdokonalil u A. Fišárka v krajinomalbě a malování zátiší. Stal se členem SVU.