4x dřevoryt a 1x akvarel, od 18x13 cm do 32x38 cm. Všechny signovány Jar. Dobrovolský. 1x rám, pasparta, sklo. 4x rám, sklo. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč