Jaroslav Dobrovolský - Soubor 5- ti prací

4x dřevoryt a 1x akvarel, od 18x13 cm do 32x38 cm. Všechny signovány Jar. Dobrovolský. 1x rám, pasparta, sklo. 4x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč

304516. Soubor 5- ti prací
Dražba ukončena:20.04.2020 20:13:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 20.04.2020 20:08:39 6264
500 Kč 17.04.2020 12:22:44 5057