Jaroslav Dědina

66360. Podzim v krajině

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 55x72 cm. Signováno vpravo dole Jára Dědina 1939. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

zbývá: 1 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 20.09.2021 22:04:33 7513