Olej na kartonu, 50x38 cm, signováno vpravo dole Dědina, rám. 1914, Praha Šest let se učil u svého otce malíře Jana Dědiny. Poté se vzdělával soukromě v Paříži (prof. E. Dulac). Vystavoval především na našem území. Pozn.: Rám poškozen.