Olej na sololitu, 66x81 cm, signováno vpravo dole Jaroslav Dědina 1945, rám.
1914, Praha
Šest let se učil u svého otce malíře Jana Dědiny. Poté se vzdělával soukromě v Paříži (prof. E. Dulac). Vystavoval především na našem území.
Pozn.: Rám i malba poškozeny.