Jaroslav Daťka - Translocation

Akryl na plátně, 120x100 cm. Signováno vzadu Datka 2022 Nerámováno.

o autorovi: 1953
Brněnský malíř.

88765. Translocation
Dražba ukončena:25.01.2023 21:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč