Jaroslav Daťka - Portrét ženy

Kombinovaná technika (olej a tempera). 80x60 cm. Signováno vpravo dole Daťka 2018. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1953
Brněnský malíř.

83993. Portrét ženy
Dražba ukončena:29.09.2022 21:59:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč