Jaroslav Daťka - Nr. 5

Akryl na kartonu, 50x50 cm. Signováno zezadu Datka 2022. Rámováno.

o autorovi: 1953
Brněnský malíř.

92789. Nr. 5
Dražba ukončena:02.04.2023 20:58:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč