Jaroslav Daťka - Nr. 02

Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno zezadu Datka 2022. Rámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1953
Brněnský malíř.

93281. Nr. 02
Dražba ukončena:27.04.2023 22:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč