Akryl na plátně, 70x70 cm. Signováno zezadu Daťka 2021 Nerámováno.
Stav: Bez poškození Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: 1953 Brněnský malíř.