Jaroslav Daťka - Iluze XVI.

Akryl na plátně, 70x70 cm. Signováno zezadu Daťka 2021 Nerámováno.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1953
Brněnský malíř.

82486. Iluze XVI.
Dražba ukončena:31.08.2022 22:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč