Jaroslav Daťka - Iluze IX.

Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vzadu Daťka 2018. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1953
Brněnský malíř.

86387. Iluze IX.
Dražba ukončena:30.11.2022 22:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč