Jaroslav Daťka - Iluze IV.

Akryl na plátně, 90x90 cm. Signováno zezadu Datka 2021. Rámováno.

o autorovi: 1953
Brněnský malíř.

89612. Iluze IV.
Dražba ukončena:22.02.2023 21:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč