Jaroslav Daťka - Iluze

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 54x54 cm. Signováno na reversu Daťka 2020. Rámováno.

77149. Iluze
Dražba ukončena:25.05.2022 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč