Ota Janeček - Párové obrazy - Dívky

Serigrafie, obě: 20x14 cm, obě signovány Ota Janeček, rámovány, paspartovány, zaskleny.

1919, Pardubičky - 1996, Praha

5294. Párové obrazy - Dívky
Dražba ukončena:28.09.2016 19:24:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč