Vilém Kafka - Skály na pobřeží

Olej na plátně, 46x55 cm, signováno vpravo dole Kafka 1926, rám.

1887, Kopidlno
Žák UMPRUM v Praze (1906-1909). Poté se učil na AVU (prof. Ottenfeld). Studijně vycestoval do Francie, Itálie a Španělska. Zabýval se především malbou krajin a moří.

5689. Skály na pobřeží
Dražba ukončena:29.09.2016 21:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč