Jaroslav  Šimůnek - Skupina stromů

Akvarel, 43x31 cm, signováno vpravo dole J. Šimůnek 1901, rám, zaskleno.

1872, Praha - 1939, Kouřim
Student umělecké školy keramické ve Znojmě. Poté se učil v Německu (prof. Schönleber). Po návratu do školy studoval u Antonína Slavíčka. Malíř především pražských zákoutí a trhů. Roku 1930 vycestoval do Cařihradu.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

4592. Skupina stromů
Dražba ukončena:25.05.2016 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč