Jaroslav  Šimůnek - Pražský trh

Olej na kartonu, 22x28 cm, signováno vpravo dole J. Šimůnek, rám.

1872, Praha - 1939, Kouřim
Student umělecké školy keramické ve Znojmě. Poté se učil v Německu (prof. Schönleber). Po návratu do školy studoval u Antonína Slavíčka. Malíř především pražských zákoutí a trhů. Roku 1930 vycestoval do Cařihradu.

Pozn.: Rám poškozen.

3653. Pražský trh
Dražba ukončena:27.01.2016 21:44:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč