Jaroslav  Šimůnek - Motiv ze starých Vršovic

Olej na kartonu, 40x48 cm, signováno vpravo dole J. Šimůnek, rám.

1872, Praha - 1939, Kouřim
Student umělecké školy keramické ve Znojmě. Poté se učil v Německu (prof. Schönleber). Po návratu do školy studoval u Antonína Slavíčka. Malíř především pražských zákoutí a trhů. Roku 1930 vycestoval do Cařihradu.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5589. Motiv ze starých Vršovic
Dražba ukončena:29.09.2016 19:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč