Olej na plátně, 33x24 cm, signováno vpravo dole Jar. Malinský 38, rám.
1897, Praha - 1979
Žák AVU (1919-1923; prof. V. Hynais, V. Nechleba). Studijně vycestoval do Jugoslavie a Itálie. Na jeho cestách ho doprovázel jeho přítel malíř Multrus. Zábýva se figurální tvorbou,krajinomalbou i zátiším. Roku 1928 pobývá v Paříži, což výrazně ovlivňuje jeho tvorbu. V dalších letech vyráží do Španělska, Maroka, Holandska i Vídně.
Pozn.: Rám poškozen.