Jaroslav Panuška - Stará rybářská chalupa

Olej na překližce, 35x50 cm, signováno vpravo dole Panuška, rám.

1872, Hořovice - 1958, Kochanov u Světlé nad Sázavou

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

4269. Stará rybářská chalupa
Dražba ukončena:31.03.2016 21:26:19
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč