Olej na plátně, 34x36 cm, signováno vpravo dole Panuška, rám. 1898, Praha Absolvent UMPRUM v Praze. Žák svého otce Jaroslava Panušky. Věnoval se především krajinomalbě. Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.