Olej na plátně, 75x100 cm, autor Jaroslav Uiberlay, nesignováno.
1921, Jičín - 1991, Praha
Žák vysokého učení technického v Praze (1939; profeswor O. Blažíček). Student AVU (1945-1950; prof. V. Rada a M. Holý). Poté soukromá studia kresby aktu u prof. Poláška. Tvořil romantické krajiny a zátiší z oblasti Jičínska. Občas se věnoval i aktu. Četné výstavy na našem území.
Pozn.: Získáno přímo od autora.