Jaroslav Šimůnek

58034. Zimní les

popis: Pastel, 31x40 cm. Signováno vpravo dole Šimůnek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1872 - 1939
Narozen v Praze na Smíchově. Studoval na umělecké škole keramické ve Znojmě, pak malbu a kresbu v Německu u prof. Schönlebera. Po návratu do Prahy byl žákem Ant. Slavíčka. Maloval hlavně pražská zákoutí a trhy. Na delším studijním pobytu tvořil v Cařihradu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140.000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 3 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:39:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč