Olej na kartonu, 17x24 cm. Signováno vpravo dole J. Šimůnek. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1872 - 1939
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.