Jaroslav  Šimůnek - Za vesnicí

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Jar. Šimůnek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura hůře čitelná.

o autorovi: 1872 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

21125. Za vesnicí
Dražba ukončena:27.06.2018 19:02:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč