Jaroslav  Šimůnek - Šoproň

Olej na kartonu, 47x59 cm, signováno vpravo dole Jar. Šimůnek 1916, rám, zaskleno.

o autorovi: 1872 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

15795. Šoproň
Dražba ukončena:25.01.2018 21:27:22
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč