Jaroslav  Šimůnek - Pohled na Prahu

Olej na kartonu, 34x43 cm. Signováno vpravo dole J. Šimůnek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

305635. Pohled na Prahu
Dražba ukončena:23.07.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč