Jaroslav Šimůnek

67901. Podzim na venkově

popis: Pastel. 31x40 cm. Signováno vpravo dole J. Šimůnek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872 - 1939
Narozen v Praze na Smíchově. Studoval na umělecké škole keramické ve Znojmě, pak malbu a kresbu v Německu u prof. Schönlebera. Po návratu do Prahy byl žákem Ant. Slavíčka. Maloval hlavně pražská zákoutí a trhy. Na delším studijním pobytu tvořil v Cařihradu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140.000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:40:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 14.10.2021 12:04:05 3486