Jaroslav  Šimůnek - Podzim na venkově

Pastel. 31x40 cm. Signováno vpravo dole J. Šimůnek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

67901. Podzim na venkově
Dražba ukončena:24.10.2021 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč