Jaroslav  Šimůnek - Podvečerní Praha

Olej na kartonu, 68x95 cm. Signováno vpravo dole J. Šimůnek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 105 cm

o autorovi: 1872 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

113819. Podvečerní Praha
Dražba ukončena:31.03.2024 21:01:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč