Jaroslav  Šimůnek - Podvečer u chalup - Kvalitní dobový rám

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole J. Šimůnek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1872 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

112111. Podvečer u chalup - Kvalitní dobový rám
Dražba ukončena:25.02.2024 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč