Jaroslav  Šimůnek - Malířské zátiší

Tempera, 65x49 cm, signováno vpravo dole Jar. Šimůnek 1908, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1872 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

12064. Malířské zátiší
Dražba ukončena:29.06.2017 21:08:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč