Jaroslav  Šimůnek - Květinový trh II

Olej na kartonu, 40x35 cm. Signováno vpravo dole J. Šimůnek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1872 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

107086. Květinový trh II
Dražba ukončena:13.12.2023 23:20:18
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč