Jaroslav  Šimůnek - Květinový trh I

Olej na kartonu, 70x85 cm. Signováno vpravo dole J. Šimůnek. Rámováno.

Nejdelší strana: 96 cm

o autorovi: 1872 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

107040. Květinový trh I
Dražba ukončena:13.12.2023 22:37:04
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč