Olej na kartonu, 38x5-5 cm, signováno vpravo dole Klápště 85, rám.
1923, Záhoří - 1999
Student VŠUP v Praze (1945-1950; prof. F. Tichý a E. Filla). Byl výrazně ovlivněn surrealismem. Maloval krajiny i zátiší. Namaloval i několik obrazů s motivy nádraží a hospod. Vystavoval především na našem území.