Jaromír Wíšo - Munický rybník

Olej na plátně, 27x46 cm. Signováno vpravo dole Wíšo 57. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1992
Narozen v Praze. Samouk, později žák Holana. Představitel postimpresionistické a cézánovské orientace. Jeho obrazy jsou zastoupeny v Národní Galerii i ve všech sbírkách velkých českých galeríí a sbírkách v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

72234. Munický rybník
Zbývá:5 dnů, 3 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:31:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 11.01.2022 20:43:00 619