Jaromír Wíšo

60691. Modelka a malíř

popis: Olej na kartonu, 53x34 cm. Signováno vpravo dole Wíšo. Nerámováno.

o autorovi: 1909 - 1992
Narozen v Praze. Samouk, později žák Holana. Představitel postimpresionistické a cézánovské orientace. Jeho obrazy jsou zastoupeny v Národní Galerii i ve všech sbírkách velkých českých galeríí a sbírkách v zahraničí. Byl jedním z prvních signatářů Charty 77.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč